• Vk
  • YouTube
  • Twitter
  • Instagram

logo.png

КГУ "ШКОЛА-ЛИЦЕЙ № 60" 
АКИМАТА ГОРОДА АСТАНЫ

О ШКОЛЕ


Dashboard_img1.png

Расписание звонков

 
sim1.pngsim2.pngsim3.png
Яндекс.Погода

Последние новости

Математика район 1 тур

Ауданы: Сарыарка
Математика

Сыныбы:  8 



Олимпиадаға қатысушының аты-жөні

Мектебі

Оқытылу тілі

Ұпай саны

І тур

ІІ турға өтті

 

 

1.           

Сериков Альтаир

ШЛ №1

орысша

7

өтті

2.           

Рамазанова Айгерим

ШЛ №1

орысша

7

өтті

3.           

Абдығалым Мерей

№2 МГ

қазақша

9

өтті

4.           

Алимгожина Анеля

№3 МГ

орысша

14

өтті

5.           

Даниярова Айяна

№3 МГ

орысша

0

 

6.           

Бабенко Данила 

 №6 Г

орысша

0

 

7.           

Есенұлы Темірлан

№7 МГ

қазақша

0

 

8.           

Никитина Наталия

№14 МГ

орысша

0

 

9.           

Рахимбаев Дидар

№15 МЛ

орысша

0

 

10.       

Авилбекова
Диана

№19 ОМ

қазақша

0

 

11.       

Домащук Александр Александрович

№21 ОМ

орысша

0

 

12.       

Селезнев Максим

№25 ОМ

орысша

0

 

13.       

Кұмантай Тамирлан

№34 ОМ

қазақша

0

 

14.       

Лещинская Екатерина

№35 МЛ

орысша

7

өтті

15.       

Анисимов Валерий

№36 ОМ

орысша

7

өтті

16.       

Қабыкен Арсен

№40 ОМ

қазақша

7

 

өтті

17.       

Кузьмичёва Екатерина

№41 ОМ

орысша

0

 

18.       

Нообель Алена

№46 МГ

орысша

8

өтті

19.       

Чагин Даниил

№ 47МГ

орысша

14

өтті

20.       

Камельбеков Нұрлан

№49  ОМ

қазақша

0

 

21.       

Әділхан Әлихан

№56 МЛ

қазақша

0

 

22.       

 Журунтаева Айгерим

№ 58 МГ

қазақша

7

өтті

23.       

Маратқызы Дана

№60 МЛ

орысша

13

өтті

24.       

Сулейменова Камилия

№60 МЛ

орысша

0

 

25.       

Садыков Алиби

№60 МЛ

орысша

0

 

26.       

Мубинов Рауфаль

№60 МЛ

орысша

9

өтті

27.       

Жармағанбетова Аружан

№60 МЛ

қазақша

8

өтті

28.       

Сейітбек Рамазан

№61ОМ

қазақша

0

 

29.       

Мырзабек Динара

№62 МЛ

қазақша

7

өтті

30.       

Мурсилям Рамазан

№65 МГ

қазақша

7

өтті

31.       

Мейірбекова Алуа

№ 67  Г

қазақша

7

өтті

32.       

Тұрғанбекова Қарақат

№68 ОМ

қазақша

0

 

33.       

Кәрімбай Нұрлыайым

№80 МГ

қазақша

3

өтті


Математика

Сыныбы:  9


Олимпиадаға қатысушының аты-жөні

Мектебі

Оқытылу тілі

Ұпай саны

І тур

ІІ турға өтті

 

 

1.           

Тангиев Мурад

 №1 МЛ

орысша

7

өтті

2.           

Баженова Диана

№1 МЛ

орысша

7

өтті

3.           

Изтелеуов Искандер

 №2 МГ

қазақша

14

өтті

4.           

Аманбай Жасұлан

№3 МГ

қазақша

7

өтті

5.           

Веселов Данил

 №6 Г

орысша

14

өтті

6.           

Ожогов Владислав

 №6 Г

орысша

0

 

7.           

Есімбек Иманғали

№7 МГ

қазақша

3

өтті

8.           

Багытова Мадина

№7 МГ

қазақша

0

 

9.           

 Мухтарова Аружан

№14 МГ

орысша

0

 

10.       

Дауренбекова Балжан

№15 МЛ

қазақша

7

өтті

11.       

Раджабов  Рустам

№18

орысша

0

 

12.       

Ногубаева
Дильназ

№19 ОМ

қазақша

0

 

13.       

Тлектесов Тамерлан

№20 ОМ

орысша

7

өтті

14.       

 Тогаева Ангелина

№21 ОМ

орысша

0

 

15.       

Ибраева Асель

№23 ОМ

орысша

3

өтті

16.       

Калиева Сандуғаш

№25 ОМ

қазақша

7

өтті

17.       

Гадалбекова Айдана

№34 ОМ

қазақша

1

өтті

18.       

Ақшабаева Шолпан

№35 МЛ

қазақша

0

 

19.       

Кобзева Ольга 

№36 ОМ

орысша

0

 

20.       

Төлеуова Меруерт

№40 ОМ

қазақша

7

өтті

21.       

Великих  Татьяна

№41 ОМ

орысша

3

өтті

22.       

Пинчук Ян

№46 МГ

орысша

0

 

23.       

Балташов Асанали

№49  ОМ

қазақша

0

 

24.       

Әділжан Әлихан

№56 МЛ

қазақша

3

өтті

25.       

 Муратханова Назгүл

№58 МГ

қазақша

7

 

26.       

Кан Екатерина

№60 МЛ

орысша

14

өтті

27.       

Сатаркулова Асена

№60 МЛ

орысша

14

өтті

28.       

Муминова Зарина

№60 МЛ

орысша

14

өтті

29.       

Габбасова Майя

№61 ОМ

қазақша

0

 

30.       

Имишев Глеб

№ 62 МЛ

орысша

0

 

31.       

Қашқынбаев Арнат

№65 МГ

қазақша

7

өтті

32.       

Алпыс Исламбек

№ 67 Г

қазақша

0

 

33.       

Жақияұлы Жантөре

№ 68 ОМ

қазақша

3

өтті

34.       

Мұхамежкарим Дидар

№80 МГ

қазақша

0

 

35.       

Болатбек Тогжан

№ 67 Г

қазақша

0

 



Олимпиадаға қатысушының аты-жөні

Мектебі

Оқытылу тілі

Ұпай саны

І тур

ІІ турға өтті

 

 

1.           

Новожилов Никита

№6 гимназия

орыс

9

өтті

2.           

Бадау Бекет

ШГ №14

қазақша

0

 

3.           

Советов Медет

№34 ОМ

қазақша

             9

өтті

4.           

Жігер Айбота

№40

ШГ №7

9

өтті

5.           

Серикбосынова Ажар

№ 67 гимназия

қазақша

0

 

6.           

Жеңіс Жан

№56МЛ

қазақша

9

өтті

7.           

Аманжолова Аружан

№ 58 МГ

қазақша

0

 

8.           

Нығметова Дамира

ШЛ №1

орыс

1

өтті

9.           

Кабдолова Аружан

ШЛ №1

орыс

0

 

10.       

Баубериков Байсеит

7

орыс

6

өтті

11.       

Мазур
 Иван
 

ГУ "Средняя школа №19"

орыс

0

 

12.       

Гиллер Владислав

41

орыс

0

 

13.       

Селиванова Ангелина

ШГ 46

орыс

8

өтті

14.       

Капарова Гүлсара

№61орта мектеп

қазақша

0

 

15.       

Мұрат Әлімхан

№35 МЛ

қазақша

7

өтті

16.       

Ашимова Дана

ГУ "СШ № 25"

орыс

7

өтті

17.       

Жанбусиова Жанель

№ 62

орыс

7

өтті

18.       

Влизько Александр

Школа- гимназия №2 им. Г. Каирбекова

орыс

0

 

19.       

Мишина Елизавета

№ 36

орыс

0

 

20.       

Наурызбаева Дария

№80мектеп-гимназия

қазақша

0

 

21.       

Мейрамбекұлы Адиль

№65

қазақша

0

 

22.       

Мукеев Алан

ШЛ60

орыс

14

өтті

23.       

Гордиенко Даниил

№60

орыс

6

өтті

24.       

Қаржаубаев Ануар

№3 МГ

қазақша

7

өтті

25.       

Біржантиев Дәулет

№49 ОМ

қазақша

0

 

26.       

Сарина Айгерим

№18

қазақша

0

 

27.       

Асанов Нұрислам

№15 МЛ

қазақша

1

өтті

28.       

Мукажанова Аружан

№ 47МГ

орыс

0

 



Математика

Сыныбы:  10

Олимпиадаға қатысушының аты-жөні

Мектебі

Оқытылу тілі

Ұпай саны

І тур

ІІ турға өтті

 

 

1.           

Новожилов Никита

№6 гимназия

орыс

9

өтті

2.           

Бадау Бекет

ШГ №14

қазақша

0

 

3.           

Советов Медет

№34 ОМ

қазақша

             9

өтті

4.           

Жігер Айбота

№40

ШГ №7

9

өтті

5.           

Серикбосынова Ажар

№ 67 гимназия

қазақша

0

 

6.           

Жеңіс Жан

№56МЛ

қазақша

9

өтті

7.           

Аманжолова Аружан

№ 58 МГ

қазақша

0

 

8.           

Нығметова Дамира

ШЛ №1

орыс

1

өтті

9.           

Кабдолова Аружан

ШЛ №1

орыс

0

 

10.       

Баубериков Байсеит

7

орыс

6

өтті

11.       

Мазур
 Иван
 

ГУ "Средняя школа №19"

орыс

0

 

12.       

Гиллер Владислав

41

орыс

0

 

13.       

Селиванова Ангелина

ШГ 46

орыс

8

өтті

14.       

Капарова Гүлсара

№61орта мектеп

қазақша

0

 

15.       

Мұрат Әлімхан

№35 МЛ

қазақша

7

өтті

16.       

Ашимова Дана

ГУ "СШ № 25"

орыс

7

өтті

17.       

Жанбусиова Жанель

№ 62

орыс

7

өтті

18.       

Влизько Александр

Школа- гимназия №2 им. Г. Каирбекова

орыс

0

 

19.       

Мишина Елизавета

№ 36

орыс

0

 

20.       

Наурызбаева Дария

№80мектеп-гимназия

қазақша

0

 

21.       

Мейрамбекұлы Адиль

№65

қазақша

0

 

22.       

Мукеев Алан

ШЛ60

орыс

14

өтті

23.       

Гордиенко Даниил

№60

орыс

6

өтті

24.       

Қаржаубаев Ануар

№3 МГ

қазақша

7

өтті

25.       

Біржантиев Дәулет

№49 ОМ

қазақша

0

 

26.       

Сарина Айгерим

№18

қазақша

0

 

27.       

Асанов Нұрислам

№15 МЛ

қазақша

1

өтті

28.       

Мукажанова Аружан

№ 47МГ

орыс

0

 

 

Математика

Сыныбы:  11

Олимпиадаға қатысушының аты-жөні

Мектебі

Оқытылу тілі

Ұпай саны

І тур

ІІ турға өтті

 

 

1.           

Қошқаров Азамат

 №6 гимназия

орыс

14

өтті

2.           

Оспан Нұрсұлу 

№40

қазақша

7

өтті

3.           

Айтжанова Рысалды

№ 67 гимназия

қазақша

0

 

4.           

Уразбеков Жансұлтан

№56МЛ

қазақша

0

 

5.           

 Альмуханова Айрина

№ 58 МГ

қазақша

0

 

6.           

Нурпеисов Жанболат

ШЛ №1

орыс

14

өтті

7.           

Аманбекова Баянды

ШЛ №1

орыс

3

өтті

8.           

Ермагомбет
Дархан 

ГУ "Средняя
школа №19"

орыс

0

 

9.           

Морозова Татьяна

41

орыс

0

 

10.       

Дюжева Дарья

ШГ 46

орыс

0

 

11.       

Сафиуллин Тулеубай

№35 МЛ

орыс

0

 

12.       

Лунегов Никита

№ 62

орыс

0

 

13.       

Кабдылмажит Жеңіс

№ 68

қазақша

0

 

14.       

Мұрат Кенесары

Школа- гимназия №2 им. Г. Каирбекова

орыс

2

өтті

15.       

Лобанов Дмитрий

№ 36

орыс

0

 

16.       

Конусова Перизат

№80мектеп-гимназия

қазақша

2

өтті

17.       

Орымбетова Алия

№65

қазақша

0

 

18.       

Калыш Рустам

ШЛ60

орыс

0

 

19.       

Неталиев Надир

№60

орыс

7

өтті

20.       

Карашева Мадина

№3 МГ

орыс

7

 

21.       

Алемешева Алсу

№18

орыс

0

 

22.       

Зейнулин Мурат

№15 Мл

орыс

0

 

23.       

Болат Сағындық

Школа- гимназия №2 им. Г. Каирбекова

қазақша

0

 

24.       

Островский Александр

№20

орыс

0

 

25.       

Маликова Асем

№61

қазақша

6

өтті

 



Просмотров: 2388

Комментарии


Чтобы оставлять комментарии авторизуйтесь

Послание
Президента

no-image.png

Рухани жаңғыру

Изображение
Как Вы думаете что необходимо сделать по улучшению дизайна сайта школы?

Голосовать

Полезные ссылки

Адрес

Адрес школы

Телефон

Контакты

no-image.png
Приемная
8 (7172) 50-18-21
no-image.png
Заместитель директора по ВР
8 (7172) 50-18-23
no-image.png
Заместитель директора по УР
8 (7172) 50-18-22
no-image.png
Ресепшн
8 (7172) 50-18-29