• Vk
  • YouTube
  • Twitter
  • Instagram

logo.png

КГУ "ШКОЛА-ЛИЦЕЙ № 60" 
АКИМАТА ГОРОДА АСТАНЫ

О ШКОЛЕ


Dashboard_img1.png

Расписание звонков

 
sim1.pngsim2.pngsim3.png
Яндекс.Погода

Последние новости

Результаты районной олимпиады 1 тур география

Аудан: Есиль

География

Сыныбы:  8



Олимпиадаға қатысушының аты-жөні

Мектебі

Оқытылу тілі

Ұпай саны

І тур

ІІ турға өтті

 

 

1.           

Ұланова Шамшат

№78 МГ

Қазақша

17

 

2.           

Расулова София

ОАНО "СШ "ЦО Столичный"

Орысша

17

 

3.           

Досанова Бибинұр

ОАНО "СШ "ЦО Столичный"

Орысша

13

 

4.           

Егинбаев Милан

79 МЛ

Қазақша

17

 

5.           

Хамитжан Тамерлан

№76 м-л

Қазақша

12

 

6.           

Абылхасан Ділназ

№66

Қазақша

37

өтті

7.           

Курумбаева Арайлым 

№66

Қазақша

33

өтті

8.           

Төленді Данияр

№71МЛ

Орысша

13

 

9.           

Шарина Софья

№17

Орысша

15

 

10.       

Калбекова Алима

№69МГ

Қазақша

26

өтті

11.       

Алтынбек Әсем

№ 84 мл

Орысша

23

өтті

12.       

Сейтказинов Асар

№81

Қазақша

11

 

13.       

Рамазанова Аружан

№59 м-л

Қазақша

21

өтті

14.       

Казмухамбетов Руслан

ШГ №75

Орысша

17

 


География

Сыныбы:  9


Олимпиадаға қатысушының аты-жөні

Мектебі

Оқытылу тілі

Ұпай саны

І тур

ІІ турға өтті

 

 

1.           

Ахметова Маржан

№78 МГ

Қазақша

27

өтті

2.           

Борисова Елизавета

ОАНО "СШ "ЦО Столичный"

Орысша

24

өтті

3.           

Рақымқұл Сұлтан

79 МЛ

Қазақша

12,5

 

4.           

Батыров Әділхан

79 МЛ

Орысша

13

 

5.           

Нурмағанбетов Марлен

№76 м-л

Қазақша

10

 

6.           

Желеуханқызы Аружан

№66

Қазақша

24

өтті

7.           

Ехлаков Ярослав

№71МЛ

Орысша

15

 

8.           

Таштанбек Ұлжан

№17

Қазақша

20

өтті

9.           

Який Ерасыл

№69МГ

Қазақша

19,5

 

10.       

Маликов Ерасыл

№ 84 мл

Қазақша

6

 

11.       

Алимхан Айнеля

№77М/Г

Қазақша

14

 

12.       

Балтабай Жибек

№59 м-л

Орысша

11

 

13.       

Кадралинова Камила

ШГ №75

Орысша

15,5

 



География

Сыныбы:  10 

Олимпиадаға қатысушының аты-жөні

Мектебі

Оқытылу тілі

Ұпай саны

І тур

ІІ турға өтті

 

 

1.           

Баймет Карина

№76 м-л

Қазақша

28

өтті

2.           

Қуанышева Нұрайым

№66

Қазақша

23

 

3.           

Байтурганова Гулфаируз

№66

Қазақша

43

өтті

4.           

Құдайберген Асылым

№66

Қазақша

31

өтті

5.           

Оспан Бекарыс

№71МЛ

Қазақша

23

 

6.           

Бижанова Мериям

№17

Орысша

38

өтті

7.           

Амангелдиева Аймарал

№69МГ

Қазақша

13

 

8.           

Лобурец Виктория

№ 84 мл

Орысша

21

 

9.           

Зеиіл Мәди

№81

Қазақша

 

 

10.       

Мухаметжанов Сұлтан

№59 м-л

Орысша

 

 

11.       

Койшинов Далер

ШГ №75

Орысша

24

 

12.       

Тыныштыкбай А

№24

қазақша

10

 


География

Сыныбы:  11

Олимпиадаға қатысушының аты-жөні

Мектебі

Оқытылу тілі

Ұпай саны

І тур

ІІ турға өтті

 

 

1.           

Искаков Ханзада

№24

Қазақша

19

 

2.           

Қажыбек Іңкәр

№78 МГ

Қазақша

13

 

3.           

Медеубаева Гауһар

ОАНО "СШ "ЦО Столичный"

Орысша

 

 

4.           

Легостаев Глеб

ОАНО "СШ "ЦО Столичный"

Орысша

 

 

5.           

Тәжібай Тұрдыхан 

79 МЛ

Қазақша

 

 

6.           

Ақтайлақ Нұрғасыр

№76 м-л

Қазақша

 

 

7.           

Шаикова Жанель

№66

Қазақша

23,5

 

8.           

Акпаров Ерулан

№71МЛ

Қазақша

29

өтті

9.           

Айтмаганбетов Бексултан

№17

Қазақша

23

 

10.       

Таттыбаева Мадина

№69МГ

Қазақша

 

 

11.       

Лобода Иван

№ 84 мл

Орысша

 

 

12.       

Изимбаева Іңкәр

№59 м-л

Қазақша

 

 

13.       

Толеухан Аяжан

ШГ №75

Орысша

26

өтті

14.       

Таттыбаева Мадина

 

 

25

өтті

 

Аудан: Алматы

География

Сыныбы:  8

Олимпиадаға қатысушының аты-жөні

Мектебі

Оқытылу тілі

Ұпай саны

І тур

ІІ турға өтті

 

 

1.           

Қалиева Ақбота

№13ОМ

орыс

21

өтті

2.           

Баймуханбетов Динислам

57 ОМ

қазақ

17

 

3.           

Қыдырбекұлы Әділ

№73 МЛ

қазақ

22

өтті

4.           

Кашкимбаева Диана

№44 ОМ

орыс

11

 

5.           

Мырзахмет Жанелия

№31 МГ

қазақ

19

 

6.           

Темирбаев Арыстан

№5 гимназия

орыс

31

өтті

7.           

Амренова Карина

№37 ОМ

орыс

10

 

8.           

Ахметова Дарига

№22 МГ

орыс

14

 

9.           

Ибраев Шерхан

№ 29 ОМ

қазақ

10

 

10.       

Балян Джульета  Мануковна

ШГ№32

орыс

17

 

11.       

Байдетова Аяжан

№53 мектеп-лицей

қазақ

37

өтті

12.       

Салайдын Еркенұр

№64 мектеп-лицей

қазақ

6

 

13.       

Жанат Жібек

№74 М/Г

қазақ

20

өтті

14.       

Серіков Арсен

№83МГ

қазақ

30

өтті

15.       

Сериков Арсен

№83МГ

қазақ

 

 

16.       

Абдиғаппар Ақмаржан

СШ №16

қазақ

10

 

17.       

Касенова Ильмира

ШГ № 30

орыс

11

 

18.       

Федотов Сергей

ФУО "Голубой парус"

орыс

29

өтті

19.       

Федоров Никита

№ 27 МЛ

орыс

14

 

20.       

Кадикен Илияс

№54 МЛ

қазақ

18

 

21.       

Переверзева Мария

НУО ЭЛ

орыс

22

өтті

22.       

Ержанқызы Сая

№8 ОМ

қазақ

11

 

23.       

Аубакиров Рафаэль

№55 ОМ

орыс

10

 

24.       

Аймышева Томирис

№48 мл

қазақ

12

 

25.       

Қойшыбек Ернар

ШГ №63

қазақ

22

өтті

26.       

Укубаев Танир

ШГ №63

орыс

16

 

27.       

Бекдуллаева Айдана

№28

орыс

10

 

28.       

Касымов Ернур

№70 мл

қазақ

29

өтті

29.       

Абдужалилов Шындәулет

№52 мектеп-гимназия

қазақша

29

өтті

30.       

Сабырбаев Темірлан

№50

Қазақ

26

өтті

31.       

Имашов Бекболат

№4 МГ

қазақша

36

өтті

32.       

Жұмағұл Аида

№4МГ

қазақша

20

өтті

33.       

Жанай Аяна

"NURORDA" мектеп-лицейі"

Қазақша

21

өтті

34.       

Даимбекова Дильназ

ШЛ №72

русский

21

өтті

35.       

Қажабеков Алишер

№32

Қазақ тілі

12

 



География

Сыныбы:  9

Олимпиадаға қатысушының аты-жөні

Мектебі

Оқытылу тілі

Ұпай саны

І тур

ІІ турға өтті

 

 

1.           

Смайл Құрбан

№10 МГ

қазақ

10

 

2.           

Марс кызы Айдана

№13 ОМ

орыс

16

 

3.           

Тулеубеков Санжар

№43 ОМ

орыс

14

 

4.           

Кеңес                           Жанар

№57 ОМ

қазақ

7,5

 

5.           

Азаматқызы Айтолын

№73 МЛ

қазақ

32

 

6.           

Мухаметжанов Рахат

№44 ОМ

орыс

 

 

7.           

Жунусов Бауржан Талгатович

№31 МГ

орыс

11,5

 

8.           

Шонабаев Нурислам

№5МГ

орыс

11

 

9.           

Бейсенова Дильназ Дауренқызы

№37 ОМ

орыс

16

 

10.       

Скнарина Полина

№22 МГ

орыс

27

өтті

11.       

Айтпаева Диана

№ 29 ОМ

орыс

4

 

12.       

Утебаева Ромина

№32 ШГ

орыс

30

өтті

13.       

Жакен Асель

№38 мектеп-лицей

қазақ

7

 

14.       

Дәуренбек Бекзат

№51 МГ

қазақ

28

өтті

15.       

Агитаева Камиля

№53 МЛ

қазақ

36

өтті

16.       

Қожабеков Батыржан

№64 МЛ

қазақ

20

өтті

17.       

Медетхан Мәдина

№74 М/Г

қазақ

30

өтті

18.       

Саданов Ельқайыр

№83МГ

қазақ

9

 

19.       

Зосич Татьяна

№16 ОМ

орыс

10,5

 

20.       

Воронин Иван

№30  ОМ

орыс

18

 

21.       

Малород Данил

"Голубой парус"

орыс

30

өтті

22.       

Сахиев Султанали

№ 27 МЛ

қазақ

8

 

23.       

Нұрзілда Ұлжан

№54 МЛ

қазақ

11

 

24.       

Устюгов Илья

НУО ЭЛ

орыс

32,5

өтті

25.       

Валихан Малика

№ 8 ОМ

қазақ

8

 

26.       

Есмурзинов Әділет

№55 ОМ

қазақ

18

 

27.       

Турдыбаева Мунира

№48 МЛ

қазақ

23,5

өтті

28.       

Оралбекқызы Сания

 №63 МГ

орыс

16,5

 

29.       

Бержицкая Дарья

№28 ОМ

орыс

31,5

өтті

30.       

Демалышова Ақбота

№70 МЛ

қазақ

32

 

31.       

Хуантханұлы Нұрмұхамбет

№52 МГ

қазақша

24,5

өтті

32.       

Мейрамбек Бақтияр

№50 МЛ

Қазақ

6

 

33.       

Гүлбай Мағжан

№4МГ

қазақша

37

өтті

34.       

Алихан Абай

"NURORDA" мектеп-лицейі"

Орысша

31

өтті

35.       

Зейнолла Уәлихан

 №72 МЛ

казахский

26

өтті

36.       

Мухамеджанова Р

№44

орысша

8

 

37.       

Борисова  Э

СШ

орысша

24

өтті

 

География

Сыныбы:  10

Олимпиадаға қатысушының аты-жөні

Мектебі

Оқытылу тілі

Ұпай саны

І тур

ІІ турға өтті

 

 

1.           

Аскаров Тимур

№13ОМ

орыс

9

 

2.           

Базарбай                    Ақниет              

57 ОМ

қазақ

11

 

3.           

Мұхтарұлы Еркебұлан

№73 МЛ

қазақ

27

өтті

4.           

Орынғали Томирис

№44 ОМ

орыс

24

 

5.           

Нежелева Жанна

№ 31МГ

орыс

35

өтті

6.           

Турар Әлия

№37 ОМ

қазақ

20

 

7.           

Никитин Владислав

№22 МГ

орыс

40

өтті

8.           

Кенжебаева Дана

№32 МГ

орыс

41

өтті

9.           

Әлкенов Ерқанат

№38 МЛ

қазақ

41

өтті

10.       

Кемал Аяжан

№51 МГ

қазақ

19

 

11.       

Низамова Альбина

№53 МЛ

орыс

28

өтті

12.       

Сағындықова Аида

№64 МЛ

қазақ

21

 

13.       

Сұлтанбай Арман

№74 МГ

қазақ

18

 

14.       

Беделхан Арслан

№83МГ

қазақ

11

 

15.       

Кабдолланова Динара

«Флагман»

орыс

24

 

16.       

Ноздрина Наталья

 №16 ОМ

орыс

25

өтті

17.       

Рахимжанова Ника

 № 30 МГ

орыс

28

өтті

18.       

Дадаматов Ахрар

№27МЛ

қазақ

13

 

19.       

Исабаев Али

№54 МЛ

қазақ

25

өтті

20.       

Капашева Наргиз

НУО ЭЛ

орыс

30

өтті

21.       

Рысберген Мұса

№8 ОМ

қазақ

24

 

22.       

Асқарұлы Санжар

№ 55 ОМ

қазақ

15

 

23.       

Эшбаева Мунира

№48 МЛ

қазақ

39

өтті

24.       

Наушабек Нұрсұлтан

 №63 МГ

қазақ

6

 

25.       

Есенжолов Фархат

№28 ОМ

орыс

17

 

26.       

Манапбаева Шолпан

№42 ОМ

қазақ

 

 

27.       

Уразымбетова   Асем

№70 МЛ

қазақ

19

 

28.       

Сағынтай Ерсін

№52 МГ

қазақша

30

өтті

29.       

Алтынбекова Алима

№50 МЛ

Қазақ

41

өтті

30.       

Қыдыргалиев Мейірман

№4МГ

қазақша

39

өтті

31.       

Беркутбаев Дамир

№4 МГ

қазақша

41

өтті

32.       

Есенгос Камилла

"NURORDA" мектеп-лицейі"

Қазақша

30

өтті

33.       

Аманжолова Айдана

 №72 МЛ

казахский

34

өтті

34.       

Мухамеджанов  С

№59

орыс

33

өтті

35.       

Земил  Мади

№81

қазақша

37

өтті

36.       

Мамнбаева Шолпан

№42

қазақша

11

 

37.       

Лобурец Виктория

;№84

орысша

21

 

38.       

Куйшинов Далер

№75

орысша

24

 

 

География

Сыныбы:  11 

Олимпиадаға қатысушының аты-жөні

Мектебі

Оқытылу тілі

Ұпай саны

І тур

ІІ турға өтті

 

 

1.           

Албагачиев Сейфутдин

№10 МГ

орыс

15

 

2.           

Шохаева Карина

№13 ОМ

орыс

29

өтті

3.           

Дүсембай  Әнел               

№57 ОМ

қазақ

12

 

4.           

Бирючевская Анастасия

№44 ОМ

орыс

 

 

5.           

Герк Екатерина

№31 МГ

орыс

36

өтті

6.           

Айбас Әсем

№ 5 МГ

қазақ

33

өтті

7.           

Садвақасов Арман

№37ОМ

орыс

11

 

8.           

Марьина Юлия

№22 МГ

орыс

44

өтті

9.           

Грудинина Татьяна

№32МГ

орыс

31

өтті

10.       

Қаршыгиев Досжан

№38 МЛ

қазақ

34

өтті

11.       

Габбас Аяжан

№51 МГ

қазақ

23

 

12.       

Жәнібек Эльмира

№53 МЛ

қазақ

14

 

13.       

Кудабаев Мартин

№54 МЛ

Орыс

14

 

14.       

Ибраимбеков Темірлан

№64 МЛ

қазақ

30

өтті

15.       

Кабжанова Алтынай

№83МГ

қазақ

44

өтті

16.       

Цыбулина Юлия

 №16 ОМ

орыс

22

 

17.       

Швайц Александра

№ 30 МГ

орыс

38

өтті

18.       

Финк Никита

№27МЛ

орыс

34

өтті

19.       

Махметова Асем

№54 МЛ

қазақ

23

 

20.       

Умирбаева Адель

НУО ЭЛ

орыс

26,5

өтті

21.       

Шагиев Қайрат

№48 МЛ

қазақ

35

өтті

22.       

Әшірәлі Венера

 №63 МГ

қазақ

22

 

23.       

Худайбергенова Негина

№28 ОМ

орыс

29

өтті

24.       

Мұқанбай Әділет

№70 МЛ

қазақ

33

өтті

25.       

Жумабаева Бағлан

№52 МГ

қазақша

38

өтті

26.       

Алдыназар Айнұр

№50 МЛ

Қазақ

34

өтті

27.       

Нұрдайлет Айым

№4 МГ

қазақша

36

өтті

28.       

Арғын Әділ

№4 МГ

қазақша

25

өтті

29.       

Чукатаев Адильбек

№72 МГ

русский

29

өтті

 

Аудан: Сарыарка

География

Сыныбы:  8

Олимпиадаға қатысушының аты-жөні

Мектебі

Оқытылу тілі

Ұпай саны

І тур

ІІ турға өтті

 

 

1.      

Жукенова Гаухар

№6 гимназия

орыс

28

өтті

2.      

Каппель Александра

№6 гимназия

орыс

20

өтті

3.      

Карсыкбаев Елдос

№14МГ

қазақша

15

 

4.      

Нұрланұлы Талғат

№40 ОМ

қазақша

26,5

өтті

5.      

Бердібай Дінмұхамбет

№ 67 гимназия

қазақша

16

 

6.      

Жүнісбек Нұржан

№56МЛ

қазақша

11

 

7.      

Бақытов Диас                          

№ 58 МГ

қазақша

14

 

8.      

Засько Александр

№ 1 МЛ

орыс

18

 

9.      

Айтбаева Жамиля

№7 МГ

қазақша

20

өтті

10.  

Илесов Дармен

№19 ОМ

қазақша

5

 

11.  

 Войтка Илья

№21 ОМ

орыс

12

 

12.  

Кощугулова Сабрина

№ 23 ОМ

орыс

14

 

13.  

Ерекеш Ануар

№41 ОМ

орыс

14

 

14.  

Блавутский Владислав

№ 46 МК

орыс

15

 

15.  

Аханова Айгерім

№61 ОМ

қазақша

16,5

 

16.  

Кудабаева Камиля

№35 МЛ

орыс

10

 

17.  

Корнейчук Юлия

№ 25 ОМ

орыс

25

өтті

18.  

Бекберген Шынар

№ 62 МЛ

қазақша

28

өтті

19.  

Болатов Ерасыл

№68 ОМ

қазақша

13

 

20.  

Тургуналиев Ислам

№2 МГ

орыс

26

өтті

21.  

Софина Ангелина

№ 36 ОМ

орыс

17

 

22.  

Нурпейсов  Нурсултан

№80 МГ

қазақша

20

өтті

23.  

Мендыбаева Наргиз

№65 МГ

қазақша

11

 

24.  

Баркинхоев Рустам

№60 МЛ

орыс

21

өтті

25.  

Омарова Аружан

№60 МЛ

орыс

22

өтті

26.  

Одокиенко Максим

№3 МГ

орыс

22

өтті

27.  

Құдуш Сара

№49 ОМ

қазақша

17

 

28.  

Берікханов Бексұлтан

№15 МЛ

орыс

18

 

29.  

Ахметова Гүлім

№20 ОМ

орыс

15

 

30.  

Токовенко Мария

№ 47МГ

орыс

20

өтті

31.  

Ахметова  Гулим

№20

орыс

15

 

32.  

Ерекеш Ануар

№8

орыс

14

 

33.  

Бакытек Диас

№58

қазақша

14

 

 

География

Сыныбы:  9

Олимпиадаға қатысушының аты-жөні

Мектебі

Оқытылу тілі

Ұпай саны

І тур

ІІ турға өтті

 

 

1.           

Богинская Алина 

№6 гимназия

орыс

36

өтті

2.           

Билет Белес

№40 ОМ

қазақша

27

өтті

3.           

Сургутский  Алишер

№ 67МГ

қазақша

10,5

 

4.           

Нурсолтанов Темірлан

№56МЛ

қазақша

30

өтті

5.           

 Көпжасар Әлішер

№ 58 МГ

қазақша

14

 

6.           

Нугманова Батес

№1 МЛ

орыс

23,5

өтті

7.           

Исабай Темірлан

 №7 МГ

қазақша

33

өтті

8.           

Байкенова Анель

№19 ОМ

қазақша

21

өтті

9.           

 Садовая Инга

№21 ОМ

орыс

 

 

10.       

Нурахметова Жадыра

№23 ОМ

орыс

21,5

өтті

11.       

Ақтай Томирис 

№41 ОМ

орыс

13

 

12.       

Финдер Артур

№ 46 МГ

орыс

12

 

13.       

Досалы Бикелді

№61ОМ

қазақша

17,5

 

14.       

Джолдыбекова Марьям

№35 МЛ

қазақша

11

 

15.       

Калиева Қарлығаш

№ 25 ОМ

қазақша

7

 

16.       

Красильников Кирилл

№ 62 МЛ

орыс

28

өтті

17.       

Шуршукпаева Аида

№68 ОМ

қазақша

16

 

18.       

Бекболатов Адилет

№2 МГ

орыс

13,5

 

19.       

Дьяконенко Дарья

№ 36 ОМ

орыс

11

 

20.       

Куандыкова Гүлімжан

№80 МГ

қазақша

15

 

21.       

Жасенов Қуаныш

№65 МГ

қазақша

0

 

22.       

Капанова Анель

№ 60 МЛ

орыс

17

 

23.       

Касымова Адина 

№60 МЛ

орыс

20

өтті

24.       

Исабеков Санжар

№60  МЛ

орыс

20

өтті

25.       

Ашим Алана

№3 МГ

орыс

19

 

26.       

Казбекова Мерей

№49 ОМ

қазақша

17,5

 

27.       

Ташева Лаура

№15 МЛ

қазақша

21

өтті

28.       

Колтунова Екатерина

№ 47МГ

орыс

 

 


География

Сыныбы:  10

Олимпиадаға қатысушының аты-жөні

Мектебі

Оқытылу тілі

Ұпай саны

І тур

ІІ турға өтті

 

 

1.           

Кокушова Сая

№6 гимназия

орыс

25

өтті

2.           

Сальникова Юлия

№6 гимназия

орыс

26

өтті

3.           

Тлеугазина Меруерт

№34 ОМ

қазақша

36

өтті

4.           

Даметова Гүлназ

№40 ОМ

қазақша

32

өтті

5.           

Байскеева Арайлым 

№ 67 МГ

қазақша

14

 

6.           

Рахым Мұхаммед-Әли

№56МЛ

қазақша

18

 

7.           

Кузбаев Нұрғасыр

№ 58 МГ

қазақша

31

өтті

8.           

Султанова Азиза

№ 1 ШЛ

орыс

24

 

9.           

Есеналиева Жанара

№7 ШГ

қазақша

36

өтті

10.       

Фэльбуш Эмили

№23 ОМ

орыс

29

өтті

11.       

Иманбаев Темірлан

№41 ОМ

орыс

18

 

12.       

Хижняк Анастасия

№ 46 МГ

орыс

27

өтті

13.       

Нуржанқызы Дина

№61ОМ

қазақша

29

өтті

14.       

Сағаш Әбілмәнсүр

№35 МЛ

қазақша

20

 

15.       

Базилова Аймира

№ 25 ОМ

қазақша

12

 

16.       

Танирбергенова Аяжан

№ 62 МЛ

қазақша

24

 

17.       

Сеилова Саяжан

№68 ОМ

қазақша

21

 

18.       

Акпанбетова Мадина

№2 МГ

орыс

42

 

19.       

Уфимцева Янина

№ 36 ОМ

орыс

15

 

20.       

Үйсенбаев Құрмантай

№65 МГ

қазақша

13

 

21.       

Рахимова Айгерим

№60 МЛ

орыс

42

өтті

22.       

Кусаинова Әмина

№60 МЛ

орыс

44

өтті

23.       

Омарова Жәния

№60 МЛ

орыс

45

өтті

24.       

Абакумова Мария

№3 МГ

орыс

24

 

25.       

Айтқожа Альбина

№49 ОМ

қазақша

 

 

26.       

Байжанова Бахытжан

№18 ОМ

қазақша

13

 

27.       

Ибрагим Ақерке

№15 МЛ

орыс

35

өтті

28.       

Лучицкая Анжелика

№20 ОМ

орыс

25

өтті

29.       

Зиямова Ясмина

№ 47МГ

орыс

13

 


География

Сыныбы:  11

Олимпиадаға қатысушының аты-жөні

Мектебі

Оқытылу тілі

Ұпай саны

І тур

ІІ турға өтті

 

 

1.           

Савосин Артем

№6 гимназия

орыс

31

өтті

2.           

Филиппенко Денис

№6 гимназия

орыс

25

өтті

3.           

Жанатбек Төрехан

№14МГ

қазақша

 

 

4.           

Салкен Эльдана

№40 ОМ

қазақша

 

 

5.           

Баян Айнұр

№ 67МГ

қазақша

 

 

6.           

Жакупов Расул

№56МЛ

қазақша

 

 

7.           

Сейтжан Асылжан

№ 58 МГ

қазақша

 

 

8.           

Ахетова Дария 

№1 МЛ

орыс

27

өтті

9.           

Культаева
Лидия

№19 ОМ

орыс

29

өтті

10.       

Козлов Вадим

№23 ОМ

орыс

23

 

11.       

Кожахметова Зарина

№41 ОМ

орыс

13

 

12.       

Ващенко Елена

№46 МК

орыс

29

өтті

13.       

Орынбаева Камила

№61 ОМ

қазақша

 

 

14.       

Жакенов Болат

№35 МЛ

орыс

24

 

15.       

Лунев Виталий

№ 25 ОМ

орыс

23

 

16.       

Сабыржанова Амина

№ 62 ОМ

қазақша

38

өтті

17.       

Асан Балжан

№68 ОМ

қазақша

 

 

18.       

Ғатауова Алина

№2 МГ

қазақша

 

 

19.       

Пучинкина Сафия

№ 36 ОМ

орыс

29

өтті

20.       

Төлубаева Камила

№80 МГ

қазақша

 

 

21.       

Джуаныспай Әлішер

№65 МГ

қазақша

22

 

22.       

Сулейменова Дана

№60 МЛ

орыс

25

өтті

23.       

Айтжанова Гүлім

№60 МЛ

орыс

35

өтті

24.       

Пастушков Владимир

№3 МГ

орыс

36

өтті

25.       

Сейілхан
Қуанышгүл

№49 ОМ

қазақша

 

 

26.       

Өтекей Нұрдаулет

№18 ОМ

орыс

21

 

27.       

Нурмаханова Асель

№15 МЛ

қазақша

 

 



Просмотров: 1697

Комментарии


Чтобы оставлять комментарии авторизуйтесь

Послание
Президента

blog1.jpg

Рухани жаңғыру

Изображение
Как Вы думаете что необходимо сделать по улучшению дизайна сайта школы?

Голосовать

Полезные ссылки

Адрес

Адрес школы

Телефон

Контакты

no-image.png
Приемная
8 (7172) 50-18-21
no-image.png
Заместитель директора по ВР
8 (7172) 50-18-23
no-image.png
Заместитель директора по УР
8 (7172) 50-18-22
no-image.png
Ресепшн
8 (7172) 50-18-29